Przekonujące zwycięstwo.

TS Gwardia 2009 II wygrała z KS Diament14:1, dając mnóstwo radości swoim kibicom.

Choć nasze poczynania nie były najwyższych lotów, oczywiście biorąc pod uwagę początkujący poziom drużyny przeciwnej - to kilka aspektów piłkarskiego rzemiosła naprawdę mogła się podobać. Chłopcy bardzo się starają.

Widać ofensywne nastawienie! Wielka chęć dominowania przez cały okres trwania meczu daje o sobie znać.

Jednak nie możemy zapomnieć o błędach popełnionych w defensywie, dzięki którym oponent ma dużo swobody na połowie Harpagonów. Wciąż pracujemy nad komunikacją - tak, aby każdy zawodnik czuł wsparcie kolegów z zespołu. Skuteczność również mogłaby być wyższa, a wynik końcowy bardziej okazały. Znów tracimy bramkę w nieodpowiedzialny sposób, czego dało się uniknąć bez problemów. To dopiero początek rozgrywek i takie rzeczy muszą mieć miejsce, by chłopcy notowali nieustanny progres w grze nie tylko indywidualnej ale i całego teamu.

Dobry początek to podstawa, teraz nie wolno nam się zatrzymać ani zlekceważyć następnych przeciwników.
Schody zaczną się już w sobotę... Zmierzymy się z faworytem rozrywek - Orłami Płock. Razem damy radę :))