Słabszy dzień.

Gwardia Warszawa, w 4. kolejce Ligi Dziecięcej, uległa Legionovii, przegrywając 5:2.

Z pewnością nie był to dobry dzień dla Harpagonów. Znów powtarza się scenariusz z poprzednich meczów, w którym prowadzimy z rywalem, by potem nie obronić korzystnego wyniku. Brak koncentracji w kluczowych momentach spotkania powoduje, że schodzimy z boiska bez punktów.

Bratek zdobył dla naszego zespołu dwie bramki, cała drużyna ciężko pracowała, lecz nie udało się przetrwać naporu przeciwnika, który skutecznie, z każdą akcją, kruszył naszą defensywę.

Na plus zasłużył dziś notujący wiele wspaniałych odbiorów oraz cechujący się niesamowitą wolą walki,

kapitan naszego zespołu - Aleks Hanecki.

Oprócz tego, chcę pochwalić za dobrą grę:

Tomasza Garusińskiego, Michała Beme, Bratka Broneckiego, Kubę Chojnackiego, Leona Dedyńskiego, Kamila Derdasia, Bartosza Karpińskiego, Franciszka Kwaśniewskiego, Kacpra Majewskiego, Jana Nurowskiego, Franciszka Praszałka, Igora Szczęsnego oraz Jeremiego Wroniszewskiego.

Zapraszam do galerii, gdzie znajduje się nasze zdjęcie drużynowe z tego turnieju!