Uwaga! Ogłoszenia.

Rodzice, mam dla Was garść ogłoszeń, dotyczących naszego zespołu.

1. Na ostatnią kolejkę ligową - 04.11 o godzinie 10:00, powołani będą wszyscy zawodnicy.
Ma to związek z małą niespodzianką na koniec rozgrywek.

2. W listopadzie (nie musi być to 4.11) wspólnie z Wami, chcemy zorganizować imprezę integracyjną.
Trzeba przygotować listę zainteresowanych rodziców, ustalić miejsce, czas i podzielić koszta.

3. Do końca listopada zorganizujemy zbiórkę pieniędzy - po około 70 złotych na zakup toreb
klubowych z herbem, by każde dziecko swoje piłkarskie rzeczy chowało właśnie do niej.

4. Od wtorku - 31.10, wchodzimy na salę przy ul. Wiktorskiej 73.
Trenujemy we wtorek - 16:30 oraz czwartek - 19:00. Trzeci dzień treningowy jest w trakcie ustalania.

5. Sukces! Udało się pozyskać sponsora, który przelał odpowiednią kwotę pieniędzy na zakup kurtek
klubowych, których zamówienie już datarło do Jomy. Każde dziecko otrzyma własną kurtkę przed zimą.
Sponsorem zespołu została firma Audioteka, reprezentowana przez tatę Michała Beme, Marcina.
Dziękujemy! W drodze jest nawiązanie współpracy z kolejną firmą, o której poinformujemy już niedługo.

6. Pod koniec roku planujemy oficjalne zakończenie rundy jesiennej, wraz z wręczeniem nagród.
W związku z tym, po ceremonii zakończenia, odbędzie się turniej, w którym udział wezmą drużyny:
Mam, Tatusiów z kadrą oraz dwie ekipy dzieciaków.