Walka na całego.

Gwardia Warszawa zwyciężyła oba spotkania z Balkan Team, notując bardzo ciekawe występy.
Rezultaty są następujące: Grupa zaawansowana - 7:4, natomiast Grupa podstawowa - 12:7.

Nie można powiedzieć, że pod względem szkoleniowym - te potyczki dały nam dużo. Założenia były zgoła inne. Chodziło o to, aby wybiegać kilometry i pokazać kilka ciekawych zagrań indywidualnych. Do rozgrywek jeszcze sporo czasu, a drużyna jest na etapie przygotowań do nich. Jestem zadowolony z przebiegu zawodów, chociaż do poprawy mamy mnóstwo elementów. Cieszy na pewno skuteczność oraz zaangażowanie chłopców, mimo tylko gry kontrolnej. Pozytywny chaos na boisku przyda się nam, chociażby wywołaniu uśmiechów na twarzach Gwardzistów oraz poprawy atmosfery w zespole. Każdy zawodnik czuje ten klub w sercu i to widać. Na koniec dodam, że Harpagony coraz lepiej rozumieją moją koncepcję i nasze poczynania na placu mogą się podobać.

Cierpliwość i konsekwencja to klucze do sukcesu.
Brawo Panowie, nie zatrzymujemy się :)

• Trener Sebastian Terlecki.